KERATİN BAKIM

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
KULLANIM: İçinde bulunan yağlar sayesinde yıpranmış saç yüzeyini besler. Boyalı saçlarda, uzun süre saç rengini koruyarak saçların ipek gibi yumuşak ve parlak görünmesini sağlar. 1.UYGULAMA: Yıkama öncesi bir şişe keratin bakım yağını saç dipleri..
0.00TL
KULLANIM: İçerdiği bitki özleri ile saçlar da gözle görülür bir değişim sağlar ÖNEMLİ: Daha sağlıklı saçlar için haftada 2 kez kür maske uygulaması önerilir. UYGULAMA: Saçları keratin bakım şampuanı ile yıkayın, hafifçe masaj yaparak durulayın,..
0.00TL
KULLANIM: İçinde bulunan yağlar sayesinde saç üzerinde koruyucu bir tabaka oluşturarak saçları besler. Saçtaki su kaybını önler. Kimyasal işlemlerden sonra gerekli bir ev ürünüdür. ÖNEMLİ: Daha sağlıklı saçlar için haftada 2 kez ENZ..
0.00TL
KULLANIM: İçinde bulunan yağlar sayesinde saçları besler. Kimyasal işlemlerden dolayı zarar görmüş saçları hızla düzenler ÖNEMLİ: Salon uygulamalarında en çok tercih edilen bakım ürünüdür. UYGULAMA: Saçları keratin bakım şampuanı ile yıkayın v..
0.00TL
KULLANIM: Saçlarda kaybolan nemi geri kazandırır. Kuru ve yıpranmış saçların kolay taranmasını sağlar. UYGULAMA: Havlu ile nemi alınmış saçlara uygulayın ve şekil verin. (Saçları yağlandırmaz.) DURULANMAZ.      ..
0.00TL


 

×


 

×


 

×


 

×
×
×
×